UEFA Europos lyga: Ž. Karčemarskas atrėmė 11 metrų baudinį, bet jo klubas pralaimėjo

2016-09-29 20:33

Pirmąją nesėkmę antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2016–2017 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose patyrė Ankaros „Osmanlispor“ (Turkija) klubas, kurio vartus gynė Žydrūnas Karčemarskas.

Žydrūnas Karčemarskas žaidė visas rungtynes
Žydrūnas Karčemarskas žaidė visas rungtynes / AFP nuotr.

Ketvirtadienį L grupės antrojo turo rungtynėse „Osmanlispor“ futbolininkai svečiuose 1:2 (0:1) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai „Zurich“ (Šveicarija) vienuolikei.

Aikštės šeimininkai jau 26-ą minutę turėjo realią progą išsiveržti į priekį, tačiau Marco Schoenbaechlerio smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė Žydrūnas Karčemarskas.

Tiesą, kėlinio pabaigoje Marco Schoenbaechleris (45+1 min.) įmušė pirmąjį susitikimo įvartį.

Antrajame kėlinyje Adamas Maheras (73 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį įmušė Dzengisas Cavusevičius (79 min.).

Kitos šios grupės antrojo turo rungtynės tarp Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) ir „Villarreal“ (Ispanija) komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Kitų jau pasibaigusių, tačiau neskelbtų antrojo turo susitikimų rezultatai:

G grupė –

Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) – Lježo „Standard“ (Belgija)          1:0 (1:0)

Vigo „Celta“ (Ispanija) – Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)         2:0 (0:0)

H grupė –

„Gent“ (Belgija) – „Konyaspor“ (Turkija)                           2:0 (2:0)

Donecko „Šachtar“ (Ukraina)„SC Braga“ (Portugalija)                2:0 (1:0)

I grupė –

„Krasnodar“ (Rusija) – „OGC Nice“ (Prancūzija)                     5:2 (2:1)

Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) – „Salzburg“ (Austrija)    3:1 (1:0)

J grupė –

„Fiorentina“ (Italija) – „Qarabag“ (Azerbaidžanas)                 5:1 (3:0)

Libereco „Slovan“ (Čekija) – Salonikų PAOK (Graikija)              1:2 (1:1)

K grupė –

Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) – „Southampton“ (Anglija)           0:0

Prahos „Sparta“ (Čekija) – Milano „Inter“ (Italija)                3:1 (2:0)

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi pajėgiausias grupių vienuolikes.

UEFA Europos lygos futbolo turnyro finalinis mačas 2017 metų gegužės 24 dieną bus žaidžiamas Solnos „Friends“ arenoje (Švedija).