Velsas aistrų nestokojusioje kovoje išplėšė pergalę iš Turkijos rinktinės rankų

Prieš „Euro 2020“ pirmenybes buvo spėliojama, kad Turkijos rinktinė gali nustebinti, tačiau stebina turkai nebent iš blogosios pusės – trečiadienio vakarą jie 0:2 krito ir prieš Velsą.

Velsą į priekį išvedė Aronas Ramsey, kuris 43-ąją minutę įkirto į baudos aikštelę, sulaukė Garetho Bale’o puikaus perdavimo ir vartininkui šansų nepaliko.

Antrojo kėlinio startas buvo labai aktyvus, o 61-ąją minutę nuostabią progą turėjo G.Bale’as. Madrido „Real“ priklausanti Velso superžvaigždė uždirbo 11 metrų baudinį, pats stojo prie kamuolio, bet mušė aukštai virš vartų.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis tarp abiejų komandų futbolininkų kilo rimtas konfliktas Burakas Yilmazas prasižengė, o tada dar trinktelėjo per veidą varžovui. Turką stūmė varžovai ir prasidėjo chaosas, kurį teisėjas užbaigė trimis geltonomis kortelėmis.

Tašką rungtynėse padėjo Connoras Robertsas, kuris penktąją pridėto laiko minutę sulaukė G.Bale'o puikaus perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Šiame straipsnyje: Euro 2020VelsasTurkija