Kiekybinę persvarą įgiję Vokietijos futbolininkai sutriuškino portugalus

2014-06-16 18:10

Brazilijoje vykstančiame pasaulio futbolo čempionate pirmadienį kovas pradėjo G grupės komandos.  Vokietijos rinktinė Salvadoro mieste 4:0 (3:0) sutriuškino Portugaliją. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Mulleris.

Vokietijos komanda pirmąjį įvartį įmušė jau 12-ąją minutę. Joao Pereira baudos aikštelėje pargriovė Vokietijos futbolininką Mario Goetzę, ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Th. Mulleris - 1:0.

28 min. traumą patyrė portugalas Hugo Almeida. Jį pakeitė Ederis.

32 min. Vokietijos futbolininkai privertė Portugalijos rinktinės vartininką Rui Patricio antrą kartą traukti kamuolį iš vartų tinklo - po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė Matsas Hummelsas.

Netrukus Vokietijos rinktinė įgijo kiekybinę persvarą, nes po konflikto su Th. Mulleriu iš aikštės buvo pašalintas Pepe.

Prieš pat pertrauką rezultatas tapo 3:0. Po gynėjo Bruno Alveso klaidos įvartį įmušė Th. Mulleris. Komandos išėjo ilsėtis vokiečiams turint solidžią persvarą.

Antrajame kėlinyje portugalams daugiau nei pusvalandį pavyko nepraleisti įvarčio. Vis dėlto 78 min. savo šanso nepraleido Th. Mullereis. Puolėjas pasižymėjo, kai varžovų vartininkas kamuolį atmušė tiesiai prieš jį - 4:0. Th.Mulleriui per šias rungtynes pavyko vartininką nuginkluoti net tris kartus.  To šiame čempionate dar niekam nebuvo pavykę padaryti. Th. Mulleris tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Vokietija - Portugalija 4:0 (3:0)

Įvarčiai: 12 (iš 11 m.), 45 ir 78 min. Thomas Mulleris, 32 min. Matsas Hummelsas

Komandų starto sudėtys:

Vokietija: Manuel Neuer, Jerome Boateng, Per Mertesacker, Mats Hummels, Benedikt Howedes, Toni Kroos, Philipp Lahm, Sami Khedira, Mesut Ozil, Thomas Muller, Mario Gotze.

Portugalija: Rui Patricio, Joao Pereira, Bruno Alves, Pepe, Fabio Coentrao, Joao Moutinho, Raul Meireles, Miguel Veloso, Nani, Hugo Almeida, Cristiano Ronaldo.