Boksininkas E. Kavaliauskas Las Vegase nepasigailėjo vokiečio Pereiti į pagrindinį turinį

Boksininkas E. Kavaliauskas Las Vegase nepasigailėjo vokiečio

2016-04-10 11:38 klaipeda.diena.lt inf.

Sekmadienio naktį Las Vegase rengtame profesionalaus bokso vakare eilinę pergalę iškovojo ringo nenugalimasis Egidijus Kavaliauskas, pranešė portalas 15min.lt.

Visus aštuonis raundus trukusioje kovoje 27-erių Lietuvos kovotojas nugalėjo šešeriais metais jaunesnį vokietį Denizą Ilbay.

E.Kavaliauskas per visą savo profesionalo karjerą laimėjo visas trylika kovų, o net vienuolika iš jų pasiekė nokautais.

2014-aisiais IBO ir WBO organizacijų pasaulio jaunių pusvidutinio svorio kategorijos čempionu tapęs D.Ilbay iki dvikovos su E.Kavaliausku buvo laimėjęs visas 15 kovų, iš kurių aštuonias nokautais.

Lietuvis iki akistatos net vienuolika pergalių iš eilės buvo pasiekęs nokautais. Nors šios serijos jam pratęsti nepavyko, teisėjai pastebėjo E.Kavaliausko pranašumą ir rezultatu 80:72 pergalę įskaitė Lietuvos boksininkui.

 

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra