Abi Lietuvos paplūdimio tinklinio poros – pagrindiniame „Challenge“ turnyre Brazilijoje

  • Teksto dydis:

Dvi Lietuvos paplūdimio tinklinio poros sėkmingai startavo „Beach Pro Tour Challenge“ turnyre Sakvaremoje (Brazilija) ir žengė į pagrindines varžybas.

Prieš savaitę Itapemoje (Brazilija) vykusiose to paties lygio varžybose lietuviams nepavyko pasiekti pergalių, tačiau šįkart viskas klostosi gerokai sėkmingiau, praneša Lietuvos tinklinio federacija.

Moterų kvalifikacijos pirmajame rate Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė 2-0 (21:12, 21:17) nugalėjo japones Ren Matsumoto ir Non Matsumoto, o antrajame 2-0 (21:18, 21:18) pranoko olandes Emi van Driel ir Brecht Piersmą.

Tuo tarpu vyrų kvalifikacijoje Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius pirmajame rate 2-0 (21:17, 21:17) įveikė šveicarus Adrianą Heidrichą ir Leo Dillierą, o antrajame 2-0 (21:17, 21:16) įrodė pranašumą prieš aukščiausią reitingą kvalifikacijoje turėjusius Kubos paplūdimio tinklininkus Nosleną Diazą ir Jorge Luisą Alayo.

Pagrindinėse varžybose dalyvaus po 24 poras.

Vyrų varžybų C grupės pusfinalyje A.Knašas ir P.Stankevičius susitiks su norvegais Mathiasu Berntsenu ir Hendriku Molu. Kitame pusfinalyje žais argentiniečiai Nicolas Capogrosso ir Tomas Capogrosso su lenkais Piotru Kantoru ir Maciejumi Rudolu.

Moterų varžybose M.Paulikienė ir A.Raupelytė pateko į A grupę bei pusfinalyje susitiks su pirmą reitingą turnyre turinčiomis brazilėmis Andressa Cavalcanti ir Vitoria De Souza. Kitą pusfinalio porą sudarys amerikietės Hailey Harward ir Kelley Kolinske bei vokietės Karla Borger ir Sandra Ittlinger.

Bendrą paplūdimio tinklinio turnyro Brazilijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių