A.Kruopis trečiame „Tour of Britain“ etape finišavo trečias

2012-09-12 00:44
A.Kruopis trečiame „Tour of Britain“ etape finišavo trečias / Andriaus Aleksandravičiaus nuotr.

Didžiojoje Britanijoje devintąjį kartąvykstančių daugiadienių „Tour of Britain“ dviratininkų lenktynių trečiąjįetapą trečias baigė „Orica-GreenEdge Cycling Team“ ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas antradienį 152,6 km distanciją įveikė per 3 valandas 54 minutes 30 sekundžių ir tik finišo tiesiojoje nusileido etapąlaimėjusiam pasaulio čempionui britui Markui Cavendishui bei antrą vietąužėmusiam australui Leighui Howardui.

Taip pat su pagrindine grupe etapą baigęs „An Post-Sean Kelly“ komandos narys Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 58-as:

1. Mark Cavendish (D. Britanija)      3 val. 54 min. 30 sek.
...
94.Jonny Clarke (Australija)         atsiliko 5 min. 08 sek.

Po trečiojo etapo lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje tapo australas Leighas Howardas.

Į 29-ąją poziciją pakilęs Gediminas Bagdonas nuo lyderio atsilieka 33 sekundėmis, o daugiau, kaip 9 minutes australui pralaimintis Aidis Kruopis pakilo į 84-ąją vietą tarp 96-ių lenktynes tęsiančių dviratininkų:

1. Leigh Howard (Australija)         13 val. 16 min. 28 sek.