Arbitrų simpatijos – originaliajam šokiui

2008-11-24 09:00

Amerikietė Katherine Copely ir lietuvis Deividas Stagniūnas užėmė 6-ąją vietą Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) "Grand Prix" varžybose Maskvoje.

Rusijos sostinėje surengtame 4-ajame "Grand Prix" etape Lietuvai atstovaujantys K.Copely ir D.Stagniūnas šokių ant ledo varžybose surinko 151,19 balo ir bendroje įskaitoje liko šešti.

Pernai šiame etape Katherine ir Deividas užėmė 5-ąją poziciją.

Maskvoje K.Copely ir D.Stagniūno privalomąjį šokį – Vienos valsą – arbitrai įvertino 29,57 balo (6-oji vieta), originalųjį – 47,65 (5), o laisvąją programą – 73,97 (7).

Mūsų šalies duetui nepavyko pagerinti asmeninių rekordų – jie yra atitinkamai 29,85, 51,66 ir 82,85 balo.

Staigmeną pateikė Rusijos pora Jana Chochlova ir Sergejus Novickis, surinkę 187,62 balo ir aplenkę savo tautiečius, Europos čempionus Oksaną Domniną ir Maksimą Šabaliną – 184,66.

3-iąją vietą užėmė amerikiečiai Meryl Davis ir Charlie's White'as – 170,61, po paskutinio šokio aplenkę italus Anną Cappellini ir Lucą Lanotte – 169,76. Penkti – Izraelio čiuožėjai Aleksandra ir Romanas Zareckiai – 151,43.

Pirmajame "Grand Prix" etape JAV, Evereto mieste, K.Copely ir D.Stagniūnas surinko 156,28 balo ir buvo aštunti.