ATP serijos teniso turnyre Kroatijoje – lengvas italo triumfas

2016-07-25 06:32

Kroatijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Konzum Croatia Open Umag“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo ketvirtą reitingą turėjęs 29-erių italas Fabio Fognini.

Scanpix nuotr.

Sekmadienį finale F. Fognini vos per 68 minutes 6:4, 6:1 nugalėjo vos pirmąjį karjeroje ATP serijos turnyrų finalą žaidusį 26-erių slovaką Andrejų Martiną.

Po pustrečių metų pertraukos laimėjęs ketvirtąjį karjeroje turnyrą F. Fognini be pagrindinio prizo dar „uždirbo“ 250 ATP reitingo taškų bei 82 450 eurų čekį.

Dvejetų varžybas laimėjo slovako Martino Kližano ir ispano Davido Marrero duetas, finale 6:4, 6:2 įveikęs ketvirtąją turnyro porą iš Kroatijos Nikolą Mektičių ir Antonio Sančičių.