Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas Europos žaidynėse per žingsnį nuo medalio

2019-06-26 09:52

Minske (Baltarusija) vykstančių Europos žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dviviečių baidarių 1000 m distancijos finale trečiadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą.

Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas / A. Pliadžio nuotr.

Mūsų šalies irkluotojai finišavo per 3 min. 19,045 sek. ir nuo trečiąją vietą užėmusių rusų Vladislavo Litovkos ir Romano Anoškino atsiliko vos 0,022 sek.

Nugalėjo vokiečiai Maxas Hoffas ir Jacobas Schopfas (3.18,175), antrąją vietą užėmė ukrainiečiai Oleksandras Syromiatnikovas ir Olehas Kucharykas (3.18,865).

Kaip jau skelbta, vienviečių kanojų finale Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė aštuntąją vietą.