Baltarusijos ledo ritulio lygoje – ketvirtoji "Energijos" pergalė

2015-09-28 16:42
hockey.lt nuotr.

Ketvirtą pergalę šeštosiose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos, kurioje žaidžia jaunimas iki 21 metų, dešimties komandų turnyro rungtynėse iškovojo bei į penktąją vietą pakilo Elektrėnų "Energijos" (11 tšk.) ekipa.

Pirmadienį elektrėniškiai svečiuose po baudinių serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) antrąsyk nugalėjo į šeštąją poziciją nukritusius Žlobino "Metallurg-2" (10 tšk.) ledo ritulininkus.

Sekmadienį "Energija" varžovus privertė pasiduoti po pratęsimo - 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0).

Pirmadienio mače aikštelės šeimininkai pirmavo po Andrejaus Gostevo (15:31) įvarčio, rezultatą trečiajame kėlinyje išlygino Dovydas Kulevičius (44:34), o pergalingą baudinį realizavo Ugnius Čižas.

Dešimties komandų turnyre pirmauja Salihorsko "Šachtior-2" (18 tšk.) ekipa, lenkianti "Gomel-2" (15 tšk.) ir Gardino "Neman-2" (14 tšk.) komandas.

Artimiausias pirmenybių rungtynes "Energija" spalio 4-5 dienomis Elektrėnuose žais su ketvirtojoje pozicijoje esančiais "Dinamo-Raubiči" (12 taškų) ledo ritulininkais.