Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse rezultatyvūs lietuvių perdavimai

2011-01-05 16:19
Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse rezultatyvūs lietuvių perdavimai / sportspad.org nuotr.

Po rezultatyvų perdavimą Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynėse atliko Artūras Katulis ir Nerijus Ališauskas, o jų Liepojos "Metalurgs" klubas namuose 5:3 (0:0, 1:2, 4:1) įveikė Novopolocko "Chimik-SKA" ekipą ir su 57 taškais lieka septintas.

Po Nerijaus Ališausko rezultatyvaus perdavimo savo pirmąjį įvartį iš dviejų įmušė ir rezultatą persvėrė (3:2) Vladimiras Mamonovas (53:24 ir 58:12), o po Artūro Katulio rezultatyvaus perdavimo antrąjį savo įvartį rungtynėse įmušė ir pergalę įtvirtino Edijus Brachmanis (42:51 ir 59:27).

Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Juris Štalas.

Svečių ekipoje, kuri su 42 taškais užima devintą vietą, dusyk pasižymėjo Georgijus Jaskevičius (32:15, 47:22), vieną - Kirilas Petkevičius (31:23).

A. Katulis per 39 šio sezono rungtynes įmušė 3 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atsėdėjo 28 baudos minutes, o 31-ąjį susitikimą žaidusio N. Ališausko sąskaitoje tai buvo pirmasis rezultatyvus perdavimas. Be to jis "uždirbo" 24 baudos minutes.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja Minsko "Junost" (107 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys Gardino "Neman" (98 tšk.) ir Žlobino "Metalurg" (86 taškai) klubus.