Be olimpinio kelialapio likusi D. Domikaitytė imtynių turnyre Turkijoje buvo penkta

2016-05-07 21:00

Šeštadienį tarptautiniame turnyre Turkijoje buvo išalinta dvylika kelialapių į Rio de Žaneiro olimpiadą šešių svorio kategorijų moterų imtynių varžybose.

Lietuvos imtynių federcijos nuotr.

21-erių metų Danutė Domikaitytė (svorio kategorija iki 69 kg; 16 dalyvių) aštuntfinalyje ant menčių paguldė Dimitrą Christodoulaki iš Graikijos, ketvirtfinalyje tokiu pačiu stiliumi nugalėjo Pietų Korėjos sportininkę Chaerin Park, tačiau lemiamą kovą dėl olimpinio kelialapio pusfinalyje 3:4 pralaimėjo vienmetei norvegei Signei Marie Fidjei Storei.

Kovoje dėl bronzos medalio lietuvė 1:4 turėjo pripažinti bulgarės Viktorijos Ivanovos Bobevos pranašumą ir liko penkta.

Auksą bei olimpinį kelialapį šioje svorio kategorijoje pelnė ukrainietė Alina Stadnik Machynia, o antrasis bronzos apdovanojimas atiteko amerikietei Tamyrai Mariamai Mensah.

Svorio kategorijos iki 63 kilogramų (19 sportininkių) kvalifikacinėje imtyje 25-erių metų metų Indrė Bubelytė 2:13 pralaimėjo metais vyresnei kolumbietei Leidy Marcelai Izquierdo Mendez ir užėmė penkioliktą vietą.

Auksą iškovojo lenkė Monika Ewa Michalik, finale 5:2 įvekusi olimpietę švedę Henną Katariną Jojansson, o bronza atiteko venesuelietei Nathaly Josefinai Griman Herrerai ir prancūzei Koumbai Selenei Fantai Larroque.