Bėgikas V.Kozlovas laimėjo varžybas Graikijoje

2009-05-31 19:33
Bėgikas V.Kozlovas laimėjo varžybas Graikijoje / LAF nuotr. V.Kozlovas - vienas Lietuvos rinktinės lyderių.

Šeštadienį Graikijoje vykusiose „European Athletics“ klasikinių varžybų statusą turinčiose „Papaflessia 2009“ lengvosios atletikos varžybose pergalę 800 m bėgime iškovojo Vitalijus Kozlovas.

Lietuvos vidutinių nuotolių bėgikas distanciją įveikė per 1 minutę 48,27 sekundės ir, pagerinęs geriausią sezono rezultatą šalyje, 0,02 sek. aplenkė antroje vietoje likusį graiką Konstadinosą Nakopoulosą.

Trečias finišavo belgas Matthias Rosseeuw'as - 1 minutė 48,62 sekundės.

XVIII tarptautinėse varžybose Palafrugelle (Ispanija) dalyvavo Rimantas Martišauskas. Jis nustūmė rutulį 16.62 m (ketvirta vieta). Nugalėjo Steve'as Manzas (JAV) - 18.38 m.

Ketvirtas XVIII tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Ispanijoje liko rutulio stūmikas Rimantas Martišauskas, nustūmęs įrankį 16,62 m.

Nugalėtoju tapo amerikietis Steve'as Manzas - 18,38 m.