Biatlonininkas V. Strolia sprinto rungtyje buvo 39-as

2014-12-17 13:55
Vytautas Strolia.
Vytautas Strolia. / R. Kokšarovso BFL/F64 nuotr.

2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečiojo etapo varžybų etape Austrijoje trečiadienį 39-ą vietą užėmė bei pirmuosius du įskaitinius sezono taškus pelnė Vytautas Strolia.

Lietuvos biatlonininkas trissyk suklydo šaudykloje ir buvo priverstas šliuožtu tris 150 ilgio baudos ratus, o distanciją įveikė per 27 minutes 30,3 sekundės.

Rokas Suslavičius su dviem baudos ratais liko 82-as (29:10,7), o Šarūnas Jukna (29:52,5, 1 baudos ratas) tarp 131 klasifikuoto biatlonininko (startavo 133) tenkinosi 96-a pozicija.

Sprinto rungties nugalėtoju tapo prancūzas Baptiste'as Jouty'is, aplenkęs vokietį Benediktą Dollą ir tautietį Antoniną Guigonnatą:

1.  Baptiste Jouty (Prancūzija)     25 min. 53,8 sek. (2 baudos ratai)

2.  Benedikt Doll (Vokietija)       atsiliko 6,1 sek. (1)

3.  Antonin Guigonnat (Prancūzija)          15,4 (2)

4.  Vegard Gjermundshaug (Norvegija)        23,2 (2)

5.  Lars Helge Birkeland (Norvegija)        23,8 (0)
...
39. Vytautas Strolia                      1:36,5 (3)
...
82. Rokas Suslavičius                     3:16,9 (2)
...
96. Šarūnas Jukna                         3:58,7 (1)
...
131.Yao-Yi Wang (Taivanas)               15:30,1 (1)

Bendrojoje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje V.Strolia tarp 89 dalyvių lenkia tik japoną Mikito Tachizakį, o pirmauja rusas Aleksejus Slepovas, lenkiantis vokietį B.Dollą ir prancūzą B. Jouty'į:

1. Aleksej Slepov (Rusija)               142 tšk.