„Blackhawks“ nugalėjo Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkus

2016-04-22 08:04

Ketvirtadienį penktosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse taurės savininkė Čikagos „Blackhawks“ komanda svečiuose beveik 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0) įveikė Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.

Scanpix nuotr.

„Blues“ klubas laimėjo pirmąsias (1:0 po pratęsimo – namuose), trečiąsias (3:2 – svečiuose) ir ketvirtąsias (4:3 – svečiuose) serijos rungtynes, o „Blackhawks“ ekipai pergalingos buvo antrasis serijos susitikimas (3:2) svečiuose.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus ketvirtą antrojo pratęsimo minutę įmušė Patrickas Kane'as (63:07).

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Marianas Hossa (11:32), Artiomas Anisimovas (15:24) ir Artemijus Panarinas (19:59).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Jadenas Schwartzas (12:29), Robby's Fabbri (46:57) ir Davidas Backesas (54:50).

Šeštosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Čikagoje.