„Blues“ po 15 metų vėl žais Vakarų konferencijos finale

2016-05-12 08:25

Septintosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Sent Luiso „Blues“ klubas trečiadienį svečiuose 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) nugalėjo Dalaso „Stars“ komandą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-1, po penkiolikos metų vėl žais konferencijos finale.

Scanpix nuotr.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Robby's Fabbris (5:23), Paulas Stasny'as (18:22), Patrikas Berglundas (19:56), Davidas Backesas (23:50), Troy'us Brouweris (35:06) ir Vladimiras Tarasenka (55:20).

Beje, be pelnyto įvarčio 20-metis Robby's Fabbris atliko dar du rezultatyvius perdavimus ir tapo jauniausiu NHL istorijoje žaidėju, surinkusiu tris balus septintosiose atkrintamųjų varžybų rungtynėse.

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Patrickas Eavesas (45:15).

Ypač patikimai nugalėtojų vartus gynė Brianas Elliottas, atrėmęs 31-ą varžovų smūgį iš 32-jų.

Permainingai vykusioje pusfinalio serijoje Dalase komandos pasidalijo po pergalę – 2:1 laimėjo „Stars“ komanda ir 4:3 po pratęsimo „Blues“ ekipa, serijai persikėlus į Sent Luisą vėl klubai pasidalijo po pergalę – 6:1 – „Blues“ ir 3:2 po pratęsimo – „Stars“.

Po to pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos – „Blues“ 4:1 laimėjo penktąjį serijos susitikimą, o „Stars“ 3:2 – šeštąjį.

Sent Luiso „Blues“ klubo varžovas Vakarų konferencijos finale paaiškės ketvirtadienį San Chosė, kur septintosiose serijos rungtynėse Dainiaus Zubraus San Chosė „Sharks“ komanda priims Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus. Šioje serijoje rezultatas lygus – 3-3 (5:2, 3:2, 1:4, 3:4 - po trijų pratęsimų, 5:1, 3:4 – po pratęsimo).