Bokso čempionai – ne vien iš didmiesčių

Palangoje surengtame Lietuvos jaunių bokso čempionate daugiausia trofėjų susižėrė Vilniaus ir Kauno sportininkai.

Sostinės atstovai iškovojo 17 medalių (4 aukso, 5 sidabro ir 8 bronzos), kauniečiai – 12 (po 2 aukso ir sidabro, 8 bronzos).

Pergales šventė vilnietės Akvilė Kalesinskaitė (svorio kategorija iki 54 kg), Jelizaveta Jakimova (iki 57 kg) ir Patricija Kriukovaitė (iki 75 kg), kaunietės Viltė Polujanskė (iki 50 kg) ir Gustė Gataveckaitė (iki 66 kg), taip pat Vilniaus boksininkas Vladimiras Abramovas (iki 66 kg).

Staigmena: finalų nelaimėjo nė vienas Kauno miesto kovotojas. Kornelijus Kerpė (iki 52 kg) per lemiamą dvikovą 2:3 pripažino Simono Puniškio (Kalvarija) pranašumą, o Karolis Mudrikas (iki 54 kg) 0:5 nusileido jonaviečiui Matui Grigorianui.

Aukso medalį be kovos pelnė alytiškis Jokūbas Nedzinskas, nes svorio kategorijoje iki 46 kg nesulaukė konkurencijos – daugiau vaikinų į šią grupę nesiregistravo.

Čempionate dalyvavo iš viso 157 boksininkai – 124 vaikinai ir 33 merginos.

Lietuvos čempionais taip pat tapo Kauno rajono, Panevėžio, Pasvalio, Tauragės, Šilutės, Biržų, Vilniaus rajono, Kėdainių jaunieji boksininkai ir boksininkės.

Varžybose dalyvavo iš viso 157 sportininkai – 124 vaikinai ir 33 merginos.

Birželį Rumunijoje numatytas Europos jaunių čempionatas, tačiau Lietuvos bokso federacija (LBF) yra nutarusi, kad mūsų šalies rinktinės nevyks į tarptautinius renginius, kuriuose bus leista dalyvauti Rusijos ir Baltarusijos atstovams.

Pernai Italijoje bronzos medalius iškovojo Gabrielė Sinickaitė, Beatričė Savickaitė, G. Gataveckaitė ir Vesta Austynaitė.