"Canadiens" ledo ritulininkai pasivijo absoliutų NHL lyderį

2015-11-17 11:21
BNS inf.
Scanpix nuotr.

Keturioliktą pergalę devynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei taškais (po 30) šešiolikos komandų Rytų konferencijos ir absoliutų čempionato lyderį Niujorko "Rangers" klubą pasivijo Monrealio "Canadiens" ekipa.

Pirmadienį namuose 21,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Canadiens" ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (0:2, 2:1, 1:0, 1:0) nugalėjo dvyliktą pralaimėjimą per devyniolika mačų patyrusią bei septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Vankuverio "Canucks" (20 tšk.) komandą, kuri antrojo kėlinio pradžioje turėjo trijų įvarčių persvarą.

Svečiai, kurie patyrė trečią nesėkmę iš eilės, šiame mače pirmavo po Adamo Cracknello (1:26), Jaredo McCanno (17:54) ir Danielio Sedino (23:17) įvarčių, o "Canucks" vartininkas Jacobas Markstromas atrėmė 32 arenos šeimininkų metimus.

"Canadiens" gretose įvarčiais pasižymėjo Larsas Elleris (28:40), Maxas Pacioretty'is (30:53), Tomas Fleischmannas (56:52) ir Davidas Desharnaisas (63:25), o vartininko Mike'o Condono sąskaitoje - 23 atremti svečių metimai.