Čikagos klubas po trijų pratęsimų privertė pasiduoti "Predators" ledo ritulininkus

2015-04-22 07:40
Scanpix nuotr.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje antradienį Čikagos "Blackhawks" klubas tik trečiajame pratęsime namuose 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Nešvilio "Predators" ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmąjį serijos mačą svečiuose Čikagos komanda laimėjo 4:3 antrajame pratęsime, o antrąsias rungtynes pralaimėjo 2:6. Trečiajame serijos mače jau savo arenoje "Blackhawks" varžovus įveikė 4:2.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Antoine'as Vermette'as (13:05), Brandonas Saadas (51:03) ir Brentas Seabrookas, o Čikagos klubo vartininkas Scottas Darlingas atrėmė 50 varžovų metimų.

"Predators" klubo, kuriam tai buvo ilgiausios NHL rungtynės per visą ekipos istoriją, gretose įvarčiais pasižymėjo Colinas Wilsonas (11:38) ir Jamesas Nealas (37:02), o vartininkas Pekka Rinne atrėmė 45 arenos šeimininkų metimus.

Penktąsias serijos rungtynes ketvirtadienį komandos žais Nešvilyje.

Kitų antradienį įvykusių NHL atkrintamųjų varžybų mačų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Niujorko "Islanders"   -  Vašingtono "Capitals"    1:2 (po pratęsimo; serija 2-2)

Detroito "Red Wings"   -  Tampos "Lightning"       3:0 (serija 2-1)