Dėl dingusio apšvietimo nebaigtos ledo ritulio rungtynės

2015-11-11 07:27
Facebook.com nuotr.

Antradienio vakarą sostinės Pramogų arenoje buvo žaidžiamos Lietuvos ledo ritulio pirmenybių rungtynės tarp penktąją vietą užimančio Vilniaus "Hockey Punks" (6 tšk.) klubo ir ketvirtojoje pozicijoje esančių Juodupės "Juodupės" (6 tšk.) ledo ritulininkų. Antrojo kėlinio viduryje, aikštelės šeimininkams pirmaujant 1:0 (0:0, 1:0), mačas buvo nutrauktos dėl arenoje dingusio apšvietimo.

Pasak pranešimo, pagal čempionato nuostatus Vilniaus klubui gresia techninis pralaimėjimas dėl netinkamai parengtos arenos.

Prieš šias rungtynes Vilniaus klubas ėmėsi permainų ir dėl komandos naujokų laikinai paaukojo net olimpinį čempioną Darių Kasparaitį. Pastarasis buvo išbrauktas iš komandos sudėties tam, kad į ją patektų nauji žaidėjai.

Suomis Niko Parviainenas ir japonas Naoki Kaneko debiutavo "Hockey Punks" komandoje ir atspindėjo šių metų Lietuvos čempionato tendenciją: klubai stiprinasi ir žaidėjai į Lietuvą atvyksta ne iš pačių silpniausių ledo ritulio šalių.

N.Kaneko šias rungtynes įsimins ilgam ne tik dėl dingusios šviesos. Jau debiutinėse rungtynėse Lietuvoje japonas pelnė įvartį (21:49) ir padėjo "Hockey Punks" ekipai sunkiose rungtynėse įveikti varžovų gynybą.

Legionieriai pamatė ir tai, ką retai nutinka sporto varžybose. Antrojo kėlinio viduryje arenoje dingo šviesa ir komandoms teko laukti gerą pusvalandį kol ledas bus vėl apšviestas. Taip ir nesulaukus šviesos, rungtynių arbitrai nusprendė dvikovą nutraukti.

Septynių komandų turnyre pirmauja Elektrėnų "Energijos" (18 tšk.) ekipa, lenkianti Kauno "Baltų ainių" (10 tšk.) komandą ir Rokiškio "Rokiškio" (8 taškai) ledo ritulininkus.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           6  6  0  0   0    54:21   18

2. Kauno "Baltų ainiai"           5  3  0  1   1    31:19   10

3. Rokiškio "Rokiškis"            4  2  1  0   0    21:17    8

4. Juodupės "Juodupė"             3  2  0  0   1     9:11    6

5. Vilniaus "Hockey Punks"        4  2  0  0   2    19:22    6

6. Vilniaus "Geležinis vilkas"    6  1  0  0   5    26:38    3

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          6  0  0  0   6    22:54    0