Dešimtoji elektrėniškių pergalė ledo ritulio pirmenybėse

2015-02-12 08:43
A. Ufarto / BFL nuotr.

Dešimtą pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate iškovojo trečiąją vietą užimanti Elektrėnų "Lokių-Poseidono" (31 tšk.) komanda, svečiuose 6:4 (1:2, 4:0, 2:2) nugalėjusi septynių komandų turnyro autsaiderius Vilniaus "Ober-Haus" (11 tšk.) ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, vilniečiai rungtynėse pademonstravo, jog jų netenkina užimama paskutinė vieta, tačiau Elektrėnų klubo argumentai antrajame kėlinyje buvo svaresni.

Rungtynes geriau pradėjo "Ober-Haus" ir po Aleksandro Nikitčenkos (11:08) ir Patriko Misiuko (14:35) įvarčių pirmavo 2:1.

Antrajame kėlinyje elektrėniškiai pateikė savo argumentus: Andrejus Prichodka (25:50), dukart Dominykas Škadauskas (32:30 ir 35:50) bei Nickas Aubinas (36:46) sudaužė visas vilniečių viltis į šipulius.

Tiesa, paskutiniajame kėlinyje A.Nikitčenka (40:46) ir Edvinas Stankevičius (55:00, dauguma) sušvelnino skirtumą iki 4:5, tačiau N.Aubinas (55:31) pelnė dar vieną įvartį "Lokiams - Poseidonui", o tuo pačiu ir lėmė pergalę savo klubui:

Vilniaus "Ober-Haus" - Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas"      4:6 (2:1, 0:4, 2:1)
"Ober-Haus": A.NIkitčenka - 2, P.Misiukas bei E.Stankevičius - po 1 įvartį;
"Lokiai-Poseidonas": D.Škadauskas ir N.Aubinas - po 2, A.Prichodka bei L.Kudrevičius - po 1 įvartį.

Turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Kaliningrado "Delovaja Rus" (51 tšk.) komanda, lenkianti Kauno "Baltų ainių" (34 taškai) komandą.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado "Delovaja Rus"   18 16  1  1   0   147:60   51

2. Kauno "Baltų ainiai"          18 10  2  0   6    93:75   34

3. Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas" 17 10  0  1   6    81:82   31

4. Juodupės "Juodupė"            19  7  1  1  10    81:88   24

5. Vilniaus "Hockey Punks"       18  5  1  1  11    66:106  18

6. Rokiškio "Rokiškis"           18  5  0  2  11    83:109  17

7. Vilniaus "Ober-Haus"          16  3  1  0  12    73:104  11