"Devils" su D. Zubrumi NHL pirmenybėse nepavyko iškovoti ketvirtos pergalės iš eilės

2015-03-22 08:09
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / USA Today Sports nuotr.

Keturiasdešimt pirmą pralaimėjimą 72-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - po trijų pergalių iš eilės - patyrė ir į dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (73 tšk.) klubas.

Šeštadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Niujorko "Islanders" (44 pergalės bei 29 pralaimėjimai; 92 taškai) komandos pranašumą.

Per 18 su puse žaidimo minučių (18:25) lietuvis dukart (sykį - netaikliai) smūgiavo į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 64 šio sezono rungtynes - 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 40 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams, kurie iki šeštadienio buvo patyrę keturias nesėkmes iš eilės, pelnė Ryanas Strome'as (7:37), Travisas Hamonicas (52:19) ir Kyle'as Okposo (59:22).

"Islanders" vartininkas Jaroslavas Halakas atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus bei penktą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

"Devils" vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje - 27 atremti metimai iš 29.

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Minesotos "Wild"                -  Sent Luiso "Blues"         6:3
Kalgario "Flames"               -  Kolambuso "Blue Jackets"   2:3 (po pratęsimo)
Los Andželo "Kings"             -  Vankuverio "Canucks"       1:4
Monrealio "Canadiens"           -  San Chosė "Sharks"         2:0
Otavos "Senators"               -  Toronto "Maple Leafs"      5:3
Floridos "Panthers"             -  Bostono "Bruins"           2:1 (po baudinių)
Karolinos "Hurricanes"          -  Niujorko "Rangers"         2:3 (po baudinių)
Vinipego "Jets"                 -  Vašingtono "Capitals"      3:0
Nešvilio "Predators"            -  Bafalo "Sabres"            3:0
Dalaso "Stars"                  -  Čikagos "Blackhawks"       4:0
Arizonos "Coyotes"              -  Pitsbergo "Penguins"       1:3
Edmontono "Oilers"              -  Filadelfijos "Flyers"      5:4 (po pratęsimo)