D.Rasimovičiūtė finišavo 31-oji

2009-02-15 15:47
D.Rasimovičiūtė finišavo 31-oji / soofinnishnordic.com nuotr. Taikiniai: šaudymo rungtyje D.Rasimovičiūtė suklydo šešis kartus.

Pietų Korėjos mieste Pjongčange vykstančiame pasaulio biatlono čempionate Lietuvos sportininkė Diana Rasimovičiūtė 10 km persekiojimo lenktynėse finišavo 31-oji.

Mūsų šalies atstovės laikas - 37 min. 55,5 sek. Lietuvė šaudymo rungtyje suklydo šešis kartus.

Pasaulio čempione tapo švedė Helena Jonsson, distanciją įveikusi per 34 min. 12,3 sek. Sidabro medalis įteiktas sprinto lenktynių nugalėtojai vokietei Kati Wilhelm - 34 min. 30,6 sek. Bronzos apdovanojimą, kaip ir sprinto lenktynėse, pelnė rusė Olga Zaiceva - 34 min. 36,4 sek.

Persekiojimo lenktynėse dalyvavo 59 biatlonininkės, jos startavo pagal 7,5 km sprinto lenktynių rezultatus. Kaip jau skelbta, šiose varžybose D.Rasimovičiūtė pasiekė vieną geriausių rezultatų per savo karjerą - tarp 108 dalyvių užėmė 11-ąją vietą.

Iki šiol aukščiausia mūsiškės pozicija pasaulio čempionatuose buvo 31-oji - ją Lietuvos biatlonininkė užėmė 2007 m. Italijoje.