Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Lenkijoje – šešta

2016-07-21 09:33

Lenkijoje pirmą kartą surengtų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de Pologne“ (2.2 kategorija) galutinėje įskaitoje lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia - Vaiano“) užėmė šeštą vietą.

LDSF archyvo nuotr.

Už tai 27 metų mūsų šalies dviratininkei atiteko aštuoni pasaulio reitingo taškai.

Varžybose nugalėjo Šveicarijos rinktinės atstovė Jolanda Neff. R. Leleivytė nuo jos atsiliko 11 min. 53 sek.

Aušrinė Trebaitė („Planet X - Bo-go Szczecin“, +40.57) užėmė 37-ą vietą.

Iš 77 startavusių dviratininkių klasifikuotos buvo 59-ios.

Trečiadienį vyko du etapai. Antrąjį etapą – 4 km pavienio starto lenktynes – laimėjo brazilė Flavia Oliveira („BTC City Ljubljana“). Ji distanciją įveikė per 9 min. 18 sek. R. Leleivytė (+58 sek.) užėmė 12-ą, o A. Trebaitė (+1.51) – 40-ą vietas. Paskutiniajame, trečiajame, etape pergalę šventė J. Neff. Ir pirmąjį etapą laimėjusi Šveicarijos dviratininkė 78 km kalnuota trasa nuvažiavo per 2 val. 24 min. 46 sek. R. Leleivytė (+8.44) finišavo devinta, o A. Trebaitė (+20.36) – 45-a.