E. Adomaitytė ir T. Puronas – Europos vicečempionai

Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės sidabro medalius iškovojo vilnietė Elzbieta Adomaitytė ir kaunietis Titas Puronas.

Džonkuve (Lenkija) surengto čempionato estafečių varžybose E.Adomaitytė (treneris Artūras Kalininas) ir T.Puronas (tr. Paulius Aleksandravičius) surinko 1 419 taškų.

18-mečiai lietuviai nusileido tik ukrainiečiams Irynai Kubrak ir Kyrymui Šechmametijevui, sukaupusiems 1 426 tšk. Trečią vietą užėmė lenkai Wiktoria Wierzba ir Lukaszas Gutkowskis – 1 411 tšk.

Estafečių varžybose E. Adomaitytė (treneris Artūras Kalininas) ir T. Puronas (tr. Paulius Aleksandravičius) surinko 1 419 taškų.

E.Adomaitytei ir T.Puronui sėkmingiausia buvo bėgimo ir šaudymo rungtis (2 vieta), taip pat fechtavimasis (3 vieta). Jojimo varžybose mūsiškių duetas užėmė 4 vietą, plaukimo – vienuoliktą.

17-metė vilnietė Medėja Gineitytė ir 16-metis kaunietis Ugnius Kabelinskas surinko 1 048 taškus ir užėmė 10 vietą.

Individualiose varžybose geriausiai iš mūsiškių sekėsi E.Adomaitytei – ji tarp merginų buvo ketvirta (1 317 tšk.). T.Puronas tarp vaikinų – aštuntas (1 412 tšk.).

M.Gineitytė užėmė 17 vietą (1 151 tšk.), o vilnietė Patricija Gudlevičiūtė – 19 (804 tšk.). U.Kabelinskas – 19-oje pozicijoje (1 048 tšk.).

Europos čempionais tapo turkė Ilke Ozyuksel (1 401 tšk.) ir vengras Bence Kardošas (1 511 tšk.).