„Ekrano“ futbolininkai įmušė įvarčius varžovams ir sau

2009-07-08 12:16
„Ekrano“ futbolininkai įmušė įvarčius varžovams ir sau / Diena Media nuotr.

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačams (liepos 14 d. namuose bei po savaitės išvykoje) besirengiantis Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ draugiškas rungtynes išvykoje su Kipro vicečempione Nikosijos AC „Omonia“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Mače, kurį stebėjo 15 tūkst. žiūrovų, svečiai pirmavo po Dušano Matovičiaus (2 min.) įvarčio. 60-ąją rungtynių minutę „Ekrano“ žaidėjas Andrius Arlauskas nukreipė kamuolį į savus vartus - 1:1. Iki dvikovos pabaigos likus 1 minutei, čiurnos traumą patyrė „Ekrano“ puolėjas Valdas Trakys.

Liepos 14-ąją 21:00 val. „Ekranas“ žais pirmąsias Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes su „FK Baki“ (Azerbaidžanas) komanda.