"Energija" baigė pasirodymą Baltarusijos ledo ritulio lygos ketvirtfinalyje

2015-02-19 20:30
hockey.lt nuotr.

Ketvirtadienį trečiosiose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos ketvirtfinalio rungtynėse aštuntą vietą reguliariajame sezone užėmusi Elektrėnų "Energijos" komanda namuose po pratęsimo 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) nusileido reguliarųjį sezoną laimėjusiam Žlobino "Metalurg-2" klubui ir, pralaimėjusi seriją iki trijų pergalių 0:3, baigė sezoną.

Pirmuosius du susitikimus svečiuose "Energijos" ledo ritulininkai pralaimėjo 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) ir 0:2 (0:2, 0:0, 0:0).

Ketvirtadienio rungtynėse pirmojo kėlinio pabaigoje svečius į priekį išvedė Konstantinas Bazylevas (17:50), tačiau antrajame kėlinyje po tikslių Mindaugo Kiero (26:06) ir Karolio Kubiliaus (33:08) smūgių šeimininkai jau buvo priekyje - 2:1.

Deja, likus iki antrosios pertraukos vos 18 sekundžių rezultatą pavyko išlyginti Pavelui Beliajui (38:42), o trečiajame kėlinyje komandos nepasižymėjo.

Pergalingą mačo įvartį, likus vos 3 sekundėms iki pratęsimo pabaigos, įmušė Pavelas Vergunovas (64:57).