„Energijos“ ledo ritulininkai Baltarusijos pirmenybėse liko ketvirti

2016-03-10 22:45
hockey.lt nuotr.

Penktosiose Baltarusijos aukščiausiosios vyrų ledo ritulio lygos, kurioje žaidžia jaunimas iki 21 metų, pusfinalio rungtynėse Elektrėnų „Energijos“ komanda ketvirtadienį svečiuose 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojai Salihorsko „Šachtior-2“ komandai ir, pralaimėjusi seriją iki keturių pergalių rezultatu 1-4, nepateko į finalą.

Pirmąsias dvejas rungtynes išvykoje elektrėniškiai pralaimėjo 2:5 bei 4:5 (po pratęsimo), trečiosiose namuose taip pat nusileido varžovams po pratęsimo 2:3, o ketvirtosiose šventė pergalę 6:3.

Po įvartį į lietuvių vartus įmušė Jelisejus Muzyčenka (30:35), Nazaras Anisimovas (33:15), Aleksandras Lukaševičius (38:49) bei Nikita Antonovičius (45:54).

Pagal varžybų reglamentą „Energijos“ ledo ritulininkams atiteko ketvirtoji vieta, nes kitą pusfinalio seriją žaidžiančios „Gomel-2“ bei Minsko „Dinamo-Raubiči“ komandos reguliariajame sezone rikiavosi aukščiau už Lietuvos pirmenybių lyderį.