"Energijos" ledo ritulininkai dar kartą įveikė Bresto komandą

2014-12-23 18:41
hockey.lt nuotr.

Tryliktą pergalę 28-ose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse iškovojo aštuntąją vietą užimanti Elektrėnų "Energijos" (35 tšk.) komanda, antradienį savo aikštėje 4:3 (2:2, 2:1, 0:0) antrąsyk įveikusi devintąją poziciją užimančius "Brest-2" (30 tšk.) klubo ledo ritulininkus.

Nesėkmingai šeimininkams prasidėjusiame mače įpusėjus kėliniui svečiai po tikslių Romano Isakovo (8:10) ir Jevgenijaus Bobičiaus (8:49) smūgių pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos pavyko elektrėniškiams pavyko išlyginti rezultatą - įvarčiais pasižymėjo Lukas Vėželis (10:52) ir Rolandas Aliukonis (12:03).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje Nikita Nikitiukas (27:21) vėl išvedė svečius į priekį, tačiau antroje kėlinio pusėje Mantas Marcinkevičius (34:37) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė antrąsyk šiame mače pasižymėjęs Lukas Vėželis (16:05).

Pirmąjį susitikimą namuose pirmadienį elektrėniškiai laimėjo 7:3 (4:0, 2:0, 1:3).

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Minsko "Junior" (71 tšk.) klubas, Žlobino "Metalurg-2" (66 tšk.) ekipą ir Gardino "Neman-2" (59 taškai) ledo ritulininkus.