Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionate Kaune – vengro triumfas

Kaune vykstančio Europos jaunių (iki 17 ir 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato priešpaskutinę dieną, penktadienį, vykusį vaikinų iki 19 metų finalą laimėjo Vengrijos atstovas Bence Viczianas.

Čempionas surinko 1138 taškus. Antrąją vietą užėmė baltarusis Vladislavas Berazavikas (1130 tšk.), trečiąją - italas Giorgio Micheli (1122 tšk.).

Vienintelis finale dalyvavęs lietuvis Titas Puronas surinko 1012 taškų ir užėmė 35-ąją vietą. Kaunietis buvo 36-as plaukime, 20-as - fechtavime ir 34-as - bėgime bei šaudyme.

Europos čempionatas baigsis sekmadienį trimis (merginų, vaikinų ir mišriomis) sportininkų iki 17 metų estafetėmis ir mišriomis sportininkų iki 19 metų estafetėmis.

Nuo 9 val. 30 min. sportininkai plauks „Girstučio“ baseine, nuo 11 val. 30 min. fechtuosis LSU lengvosios atletikos manieže, o nuo 12 val. 30 min. bėgs ir šaudys Nemuno saloje.