Europos žaidynės: Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje tebėra 23-ia

2015-06-25 04:25
Henrikas Žustautas
Henrikas Žustautas / AFP nuotr.

Azerbaidžano sostinėje vykstančių pirmųjų Europos žaidynių komandų rikiuotėje Lietuvos rinktinė su vienu aukso ir trimis bronzos medaliais lieka dvidešimt trečioje vietoje.

Auksą mūsų rinktinei iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas, o bronzą - paplūdimio tinklininkių Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės duetas bei sambo imtynių atstovai Rūta Aksionova bei Radvilas Matukas.

Pirmauja jau 109 (51 aukso, 31 sidabro, 27 bronzos) apdovanojimus pelnę Rusijos sportininkai.

Antrąją vietą su 40 (14, 11, 15) medalių užima žaidynių šeimininkė Azerbaidžano rinktinė, o trečiojoje pozicijoje liko šeimininkus sparčiai besivejanti ir taip pat 40 (13, 12, 15) apdovanojimų pelniusi Vokietijos ekipa.

Europos žaidynių auksą iškovojo 25 šalių atstovai, o iš viso medalius pelnė 40 Senojo žemyno valstybių sportininkai (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, iš viso):