A. Fenninger planetos čempionate iškovojo trečiąjį apdovanojimą

2015-02-13 10:32
Anna Fenninger.
Anna Fenninger. / Scanpix nuotr.

Trečiąjį apdovanojimą bei antrąjį aukso medalį JAV vykstančiose planetos kalnų slidinėjimo pirmenybėse iškovojo austrė Anna Fenninger, ketvirtadienį laimėjusi moterų didžiojo slalomo rungtį.

Tiumfavusi ir didžiausiojo slalomo rungtyje bei sidabrą pelniusi greitajame nusileidime, 25-erių metų Austrijos kalnų slidininkė dviem nusileidimais trasą įveikė per 2 minutes 19,6 sekundės.

1,40 sekundės nugalėtojai pralaimėjo sidabro medalininke tapusi vokietė Viktoria Rebensburg, o bronza tenkinosi švedė Jessica Lindell-Vikarby, kurią nuo nugalėtojos skyrė 1,49 sekundės.

Dviejų aukso medalių (greitasis nusileidimas ir dvikovė) čempionate JAV savininkė bei dukart Sočio olimpinė čempionė slovėnė Tina Maze didžiojo slalomo rungtyje liko penkta, o pirmenybių šeimininkų favoritė Mikaela Shiffrin finišavo aštunta:

1. Anna Fenninger (Austrija)             2 min. 19,16 sek. (1:08,98 + 1:10,18)

2. Viktoria Rebensburg (Vokietija)            2:20,56 (1:10,68 + 1:09,88)

3. Jessica Lindell-Vikarby (Švedija)          2:20,65 (1:09,88 + 1:10,77)

4. Tina Weirather (Lichtenšteinas)            2:20,71 (1:10,33 + 1:10,38)

5. Tina Maze (Slovėnija)                      2:20,90 (1:10,08 + 1:10,82)

6. Michaela Kirchgasser (Austrija)            2:20,91 (1:09,79 + 1:11,12)

7. Kathrin Zettel (Austrija)                  2:21,31 (1:10,70 + 1:10,61)

8. Mikaela Shiffrin (JAV)                     2:21,63 (1:10,70 + 1:10,93)

9. Maria Pietilae-Holmner (Švedija)           2:21,84 (1:10,63 + 1:11,21)

10.Sara Hector (Švedija)                      2:21,96 (1:10,67 + 1:11,29)

Iš viso šiame pasaulio čempionate Austrijos kalnų slidininkai jau susižėrė aštuonis medalius - 5 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.