Galutinėje įskaitoje D.Draudvila liko priešpaskutinis

2012-08-10 11:00
Galutinėje įskaitoje D.Draudvila liko priešpaskutinis / Roberto Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Londono vasaros olimpinių žaidynių lengvosios atletikos vyrų dešimtkovės varžybose Darius Draudvila surinko 7557 taškus ir liko 25-as tarp 26 finišavusių sportininkų (varžybas pradėjo 31).

Dešimtojoje rungtyje - 1500 m bėgimo distancijoje - 29-erių metų lietuvis sugaišo 5 minutes 3,14 sekundės ir, surinkęs 542 taškus, liko 23-as.

Rungties nugalėtoju tapo belgas Hansas Van Alphenas (4:22,50; 795 tšk.), antras buvo prancūzas Kevinas Mayeris (4:23,02; 791 tšk.), trečias - Willemas Coertzenas (4:26,52; 768 tšk.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Aukso medalį iškovojo 24-erių metų pasaulio vicečempionas amerikietis Ashtonas Eatonas. Jis surinko 8869 taškus ir 198 taškais aplenkė pasaulio čempioną tėvynainį Trey'ų Hardee'į (8671 tšk.), kuris 2008-aisiais nebaigė olimpinių varžybų.

Bronzos medalį, kaip ir prieš ketverius metus Pekine iškovojo kubietis Leonelis Suarezas (8523 taškai).