Greitojo čiuožimo varžybų 1500 m distancijoje prizininkių pakylą užėmė olandės

2014-02-16 16:06
Scanpix nuotr.

Jau trečią kartą Sočio olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo varžybose visą prizininkų pakylą užėmė Olandijos atstovai, sekmadienį triumfavę moterų 1500 metrų distancijoje.

Čempione netikėtai tapo olimpinį rekordą pagerinusi 24-erių metų Jorien Ter Mors (1:53,51), sidabras atiteko olimpinės čempionės titulą ginusiai šios rungties planetos čempionei Ireen Wust, kuri Sočyje triumfavo 300 m distancijoje ir iškovojo sidabrą 1000 m nuotolyje, o bronza džiaugėsi pasaulio vicečempionė Lotte Van Beek.

Olandijos vyrams pavyko užimti visas tris prizines vietas 5000 m nuotolyje, o moterims - 500 m sprinto varžybose.