„Hockey Punks“ sutriuškino Lietuvos ledo ritulio pirmenybių autsaiderį

2016-02-24 12:28
Facebook.com nuotr.

Antradienį vykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Vilniuje vietos „Hockey Punks“ klubas 12:2 (4:1, 5:0, 3:1) nesunkiai sutriuškino septynių ekipų turnyro autsaiderę Elektrėnų „ESSM-2000“ (1 tšk.) komandą.

Vilniečiai neturėjo vargo su varžovų gynyba ir darė ką norėjo. Po du įvarčius sostinės klubui pelnė Algimantas Visockas (17:29, 45:05), Modestas Kartenis (22:44, 35:30), Laisvydas Rimkus (25:25, 55:33) ir Šarūnas Suchomlinas (39:45, 47:05), po vieną – Artūras Švedavičius (01:42), Karolis Šlikas (08:54), Karolis Andrikonis (19:44) ir Modestas Kieras (30:30).

Elektrėnų komandoje įvarčiais pasižymėjo pasižymėjo Dominykas Škadauskas (09:54) ir Egidijus Binkulis (55:48).

Po šios pergalės ketvirtoje vietoje esantys „Hockey Punks“ ledo ritulininkai surinko 32 taškus ir pavijo dviem susitikimais daugiau žaidusią bei trečiojoje pozicijoje esančią Juodupės „Juodupę“ bei įgijo saugų pranašumą prieš Kauno „Baltų ainius“ kovoje dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę kovo 26-27 dienomis žaisti Elektrėnuose įvyksiančiame finaliniame ketverte.

Čempionate pirmauja pergalingai žaidžiantis bei vietą finalo ketverto turnyre užsitikrinęs Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Rokiškio „Rokiškio“ (37 taškai) komandą.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienio vakarą Kaune, kur vietos „Baltų ainiai“ priims Juodupės „Juodupę“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19 19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“ 19 11 2 0 6 91:49 37
3. Juodupės „Juodupė“ 19 10 1 0 8 72:68 32
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 17 10 0 2 5 83:69 32
5. Kauno „Baltų ainiai“ 17 7 1 2 7 78:68 25
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21 3 1 0 17 74:170 11
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 20 0 0 1 19 62:195 1