I. Konovalovas lenktynių Prancūzijoje antrojo etapo nugalėtojui pralaimėjo 5 sekundes

2016-03-08 18:22
Scanpix nuotr.

74-ą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Paryžius–Nica“ antrąjį etapą FDJ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas baigė kartu su grupe, kuri etapo nugalėtoju tapusiam australui Michaelui Matthewsui pralaimėjo 5 sekundes.

Tik 169-as etapą baigė „Delko Marseille Provence KTM“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius, kuris nuo australo atsiliko pusseptintos minutės.

Tik finišo tiesiojoje Australijos dviratininkui nusileidę antrą bei trečią vietas etape užėmė atitinkamai italas Niccolo Bonifazio ir prancūzas Naceras Bouhanni's:

1. Michael Matthews (Australija)    5 val. 04 min. 26 sek.

2. Niccolo Bonifazio (Italija)

3. Nacer Bouhanni (Prancūzija)            tas pats laikas

4. Alexander Kristoff (Norvegija)          atsiliko 1 sek.

172.Tsgabu Grmay (Etiopija)                     15:44

Bendrojoje įskaitoje po prologo bei antro etapo I. Kopnovalovas pakilo į 20-ą vietą iš 22-os, o E. Šiškevičius nukrito į 157-ąją poziciją iš 105-osios. Pirmasis lietuvis lyderiui australui Michaelui Matthewsui pralaimi 37 sekundes, o antrasis – beveik 11 minučių: