I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė Sankt Peterburge laimėjo "Russia Open" etapą

2014-08-24 14:08
Ieva Dubauskaitė ir Monika Povilaitytė
Ieva Dubauskaitė ir Monika Povilaitytė / V.Skaraičio/BFL nuotr.

Sekmadienį Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato "Russia Open" turnyre Sankt Peterburge iškovojo aukso medalius.

Pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora finale nesunkiai 3:0 (15:12, 15:10, 15:9) nugalėjo Rusijos atstoves Kseniją Dabižą ir Juliją Alabakiną (2 reitingas).

Trečios pagal skirstymą I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė "Russia Open" etape nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

Grupėje lietuvės 3:0 (15:12, 15:7, 16:14) įveikė ruses Nataliją Stepanovą ir Anną Alovą (14 reitingas), 3:0 (15:9, 15:7, 15:9) sutriuškino latves Rutą Treiją ir Alisę Pastarę (11 reitingas) ir 3:0 (15:9, 15:13, 15:13) privertė pasiduoti dar vieną Rusijos porą - Anną Saryčevą bei Dariją Jarzutkiną (6 reitingas).

Ketvirtfinalyje I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė 3:0 (15:11, 15:10, 15:11) dar kartą nugalėjo ruses N.Stepanovą bei A.Alovą, o pusfinalyje 3:1 (15:13, 15:10, 11:15, 17:15) įveikė ukrainietes Inną Machno ir Dianą Mulenko (7 reitingas).

Pastarosios tinklininkės Sankt Peterburge tenkinosi brozna, 3:0 (18:16, 15:12, 15:6) privertusios pasiduoti tautietes Jelizavetą Sulimą bei Dariją Udovenko (4 reitingas).

Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) "Russia Open" turnyre Sankt Peterburge dalyvavo 16 moterų bei 24 vyrų komandos iš Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Estijos.