Ispanas R. Nadalis nepateko į finalinio ATP turnyro pusfinalį

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni pajėgiausi planetos žaidėjai, trečiojo turo susitikime Andre Agassi grupėje penktadienį pirmoji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 6:7 (4-7), 6:4, 7:5 įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (6-oji pasaulio raketė), bet nepateko į pusfinalį.

Kitame grupės susitikime čempiono titulą ginantis Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (7) 6:4, 7:6 (7-4) pranoko rusą Danilą Medvedevą (4).

Rusijos tenisininkas grupėje pralaimėjo visus tris mačus ir liko paskutinis, tuo tarpu kiti trys tenisininkai surinko po dvi pergales ir jų pozicijas lėmė setų santykis. Pagalį jį pirmoji vieta grupėje atiteko S. Tsitsipui, antroji - A. Zverevui, trečioji - R. Nadaliui.

Turnyro pusfinalyje S. Tsitsipas žais su šveicaru Rogeriu Federeriu (3), o A. Zverevas - su austru Dominicu Thiemu (5).

Turnyro prizų fondą sudaro 9 mln. JAV dolerių.