Ispanijos lygos finalas: "Barcelona“ be Šaro iššvaistė persvarą

2013-06-09 19:33
Ispanijos lygos finalas: "Barcelona“ be Šaro iššvaistė persvarą / Scanpix nuotr.

Pergalingai Ispanijos krepšinio lygos finalo seriją pradėjo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris namie po dramatiškos kovos 76:72 (21:14, 14:31, 15:13, 26:14) palaužė Šarūno Jasikevičiaus Barselonos „Regal Barcelona“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ pirmauja 1:0.

Likus 5 min. „Regal Barcelona“ dar pirmavo dviženkliu skirtumu (65:55), tačiau 9 taškus per 3 minutes įmetęs Sergio Rodriguezas deficitą sumažino iki minimumo (71:72), o Felipe Reyesas dvitaškiu paskutinę minutę persvėrė rezultatą – 73:72. Per likusį laiką katalonai taškų neįmetė.

Balandį M.Pocius iki sezono pabaigos dėl traumos iškrito iš rikiuotės. Savo ruožtu Š.Jasikevičius dar neatsigavo po skilusio šonkaulio traumos ir aikštėje nepasirodė, nors buvo registruotas susitikimui.

Nugalėtojams S.Rodriguezas pelnė 21, Sergio Llullas – 19, Rudy Fernandezas – 14 taškų (0/6 trit.). Buvęs žalgirietis Tremmellas Dardenas per 6 minutes spėjo pramesti dvitaškį.

Pralaimėjusiems Victoras Sada surinko 17 (4/5 trit.), Juanas Carlosas Navarro (6 kl.) – 15, Marcelinho Huertas – 10 taškų.