J. Maišelis pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais taurės etape – 6-as

2016-05-15 14:00

Prancūzijoje prasidėjusiame pirmajame šio sezono orientavimosi sporto kalnų dviračiais pasaulio taurės etape sekmadienį įspūdingai vidutinės trasos varžybose pasirodė ir aukštą šeštą vietą iškovojo Jonas Maišelis, kuris buvo pagerbtas ant prizininkų pakylos.

Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvis 14,6 km su 26 kontrolinių punktų trasą įveikė per 57 minutes 53 sekundes ir 1 min. 57 sek. atsiliko nuo nugalėjusio ruso Antono Foliforovo.

Antroji vieta atiteko estui Lauri Malsroosui (+1:00), o trečioji – austrui Andreasui Waldmannui (+1:07).

Šarūnas Dmukauskas (+4:21) užėmė 13-ą, Regimantas Kavaliauskas (+10:20) - 38-ą, Nojus Kalvaitis (+13:31) – 44-ą, o Petras Andrašiūnas (+14:11) – 45-ą vietą tarp 62-jų startavusių. Tautvydas Žilinskas trasos nebaigė.

„Skirtingai nei vakar, šiandien trasa buvo palanki lietuviams. Trasą įveikiau puikiai, be didesnių klaidų. Gal tik vieną variantą pasirinkau netinkamą, taip pat buvo smulkių klaidelių, kai pravažiavau reikiamus posūkius. Trasos pabaigoje buvo sunkesnių įkalnių, kur praradau laiko ir atidaviau aukštesnes vietas varžovams. Prieš išvykdamas į pasaulio taurės etapą sirgau ir dar jaučiu ligos padarinius – nesu pačios geriausios fizinės formos. Bet pasiektą rezultatą vertinu gerai,“ – sakė J. Maišelis:

Moterų grupėje Ramunė Arlauskienė užėmė 13-ą vietą. Pergalę pasidalijo britė Emily Benham ir prancūzė Gaelle Barlet, trasą įveikusios per 54 min. 49 sek.

Lietuvė nuo nugalėtojų atsiliko 5 min. 29 sek. Trečioji vieta atiteko čekei Martinai Tichovskai (+0:43).

Algirda Zaliauskaitė (+10:44) finišavo 26-oje pozicijoje, o Asta Šimkonienė (+14:26) liko 31-ma.

Moterų grupėje startavo 38 dalyvės, turėjusios įveikti 11,3 km su 23 kontroliniais punktais trasą.

Pirmadienį pasaulio taurės etapas baigsis estafečių varžybomis.