A. Jasikonis trečiajame pasaulio motokroso čempionato etape – penktas

2019-03-31 17:48
ELTOS inf.

Savaitgalį Nyderlanduose vykusiame trečiajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė penktąją vietą.

Arminas Jasikonis
Arminas Jasikonis / I. Gorodniakovos nuotr.

Abejose lenktynėse sekmadienį 21-erių metų A. Jasikonis finišavo ketvirtas. Iš viso šiame etape A. Jasikonis pelnė 36 taškus. Tiek pat taškų surinko ir trečią bei ketvirtą pozicijas atitinkamai užėmę slovėnas Timas Gajseris („Honda“) ir belgas Jeremy'is van Horebeekas („Honda“).

Etape nugalėjo abejas lenktynes laimėjęs čempionato lyderis ir praėjusių metų vicečempionas italas Antonio Cairolis (KTM, 50 tšk.). Antrąją vietą užėmė belgas Clementas Desalle („Kawasaki“, 38 tšk.).

Bendroje įskaitoje po trijų etapų A. Jasikonis su 92 taškais išsaugojo šeštąją vietą. Pirmauja A. Cairolis (147 tšk.). Antras yra T. Gajseris (125 tšk.), trečias - C. Desalle (103 tšk.). Iš viso klasifikuoti 28 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. Ketvirtasis iš jų vyks balandžio 7 dieną Italijoje.