Jaunieji boksininkai pagerbs V.Buiką Pereiti į pagrindinį turinį

Jaunieji boksininkai pagerbs V.Buiką

2013-05-23 23:59

Lietuvos bokso varžybų kalendoriuje – naujas įrašas: Kaune rengiamas pirmasis tarptautinis turnyras šalies nusipelniusiam treneriui Viliui Buikai (1951–2011) atminti.

Gegužės 24–25 d. sporto mokyklos "Gaja" bokso salėje (K.Baršausko g. 66) jėgas išmėgins jauniai (15–16 metų) ir jaunimas (17–18 m.) iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Moldovos ir Lietuvos. Vyks 16-os svorio kategorijų kovos.

Mūsų šaliai atstovaus Kauno, Pasvalio, Marijampolės, Jonavos, Kėdainių, Palangos, Šiaulių jaunieji boksininkai. Tarp favoritų – Lietuvos čempionai kauniečiai Remigijus Krasnickas, Artūras Bankauskas, vicečempionas Ramūnas Čepanauskas.

"Apie tokį turnyrą galvojome senokai. Treneris V.Buika buvo puikus bokso specialistas, jautrus, nuoširdus žmogus. Tai per keturiolika bendro darbo metų patyriau ne vien aš, bet ir visi jo auklėtiniai", – sakė vienas varžybų organizatorių, "Gajos" treneris, daugkartinis Lietuvos čempionas ir 2001 m. Europos jaunimo pirmenybių bronzos medalio laimėtojas Marius Narkevičius.

V.Buika taip pat treniravo buvusios SSRS jaunių bokso čempioną Sigitą Cicėną, Barselonos olimpiados dalyvį Gitą Juškevičių, pasaulio čempionato prizininkus, daugkartinius Lietuvos čempionus Vidą Bičiulaitį ir Daugirdą Šemiotą, Europos jaunių ir jaunimo čempionus bei prizininkus Vitą Paliulį, Darių Marčiukaitį, Žydrūną Bernatonį, įspūdingų pergalių mėgėjų ir profesionalų ringuose iškovojusius Stasį Balčiūnaitį, Donatą Bondorovą.

1992–2008 m. V.Buika dirbo Lietuvos bokso rinktinės trenerių štabe. Už nuopelnus šalies sportui jis buvo apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu.

Sumanymui bokso varžybomis pagerbti V.Buikos atminimą pritarė Lietuvos ir Kauno miesto bokso federacijų vadovai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų