Jaunieji dviratininkai pradėjo Europos čempionatą

2009-07-02 18:55
Jaunieji dviratininkai pradėjo Europos čempionatą / new.britishcycling.org.uk nuotr.

Belgijoje prasidėjo Europos jaunimo (iki 23 metų) dviračių čempionatas. Vienuoliktąją vietą 28,1 km atskiro starto lenktynėse užėmė Aušrinė Trebaitė. Lietuvos dviratininkė 1 minutę ir 34 sekundes pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai olandei Ellen van Dijk.

Edita Ungurytė atskirojo starto lenktynėse tenkinosi penkioliktąja vieta (+1 min. 40 sek.), o Eglė Zablockytė (+3:19) buvo 33-ioji. Sidabro apdovanojimą pelnė švedė Emilia Fahlin, o bronza atiteko kitai olandei Mariannei Vos.

Vaikinų 28,1 km atskiro lenktynėse Povilas Steponavičius buvo tryliktasis, o Eimantas Gudiškis liko 54-asis. Pirmąjį Lietuvos dviratininką nuo pirmenybių auksą iškovojusio brito Josepho Perretto skyrė 1 minutė ir 19 sekundžių, antrąjį - daugiau nei 3 minutės.

Sidabro medalis įteiktas Liuksemburgo atstovui Bobui Jungelsui, bronzos - prancūzui Kevinui Labeque.