Jaunučių krepšinio rinktinė nugalėjo suomius

2009-06-22 19:34
Jaunučių krepšinio rinktinė nugalėjo suomius / Tomo Raginos nuotr. Pranašesni: Lietuvos jaunučiai du kartus įveikė bendraamžius iš Suomijos.

Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė Kaune, A.Sabonio krepšinio mokyklos salėje, 77:62 (15:18, 26:13, 15:14, 21:17) nugalėjo bendraamžius iš Suomijos.

Tai buvo antrasis lietuvių ir suomių susitikimas. Pirmąsias rungtynes trenerio Dariaus Dikčiaus auklėtiniai sekmadienį Anykščiuose laimėjo 83:50 (34:13, 16:12, 16:9, 17:16).

Šį kartą nugalėtojams Paulius Leščinskas pelnė 15 taškų, Osvaldas Olisevičius - 13, Tauras Jogėla - 11.

Be šių žaidėjų, rinktinėje treniruojasi Augustinas Jankaitis, Danielius Jurgutis, Vaidas Kariniauskas, Simonas Kymantas, Simonas Lekys, Tomas Lekūnas, Laurynas Lučinskas, Mantas Mockevičius, Rokas Narkevičius, Martynas Paliukėnas, Ignas Ramašauskas, Paulius Semaška ir Saulius Stančikas.

Liepos mėnesį jaunučiai dalyvaus Baltijos taurės turnyre Taline, olimpiniame festivalyje Suomijoje ir jau prieš pat Europos čempionato finalo turnyrą, kuris rugpjūčio 6-16 dienomis vyks Kaune, sužais dvejas kontrolines rungtynes su Italijos rinktine.