J.Kinderis – šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo finale

2016-04-15 18:11

Vengrijoje tęsiasi 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų ketvirtasis etapas.

Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / G.Lukoševičiaus/BFL nuotr.

Sėkmingai vyrų atrankos varžybose startavo ir į finalą pateko Justinas Kinderis. Lietuvis atrankos C grupėje surinko 1163 taškus ir užėmė trečią vietą.

Plaukimo rungtyje vilnietis buvo 23-as (2 min. 9,12 sek.; 313 taškų), fechtavimosi - pasidalijo 2-6 vietas (19 laimėtų dvikovų iš 29; 236 tšk.) ir prieš kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį buvo 7-as.

Paskutinėje rungtyje didelės įtampos nebuvo. J. Kinderis pasivijo pirmavusius sportininkus ir finišavo kartu su dar 9 sportininkų grupe. Visi jie pateko į finalą.

Bėgdamas ir šaudymas J. Kinderis 3,2 km trasą įveikė per 11 min. 26,46 sek. (6 vieta; 614 tšk.).

J. Kinderį atrankos C grupėje aplenkė taip pat po 1163 taškus surinkę rusas Ilja Frolovas ir kinas Jiahao Hanas.

Vyrų varžybų finalas vyks sekmadienį, o šeštadienį moterų varžybų finale dalyvaus Gintarė Venčkauskaitė.