J.Šuklinui - sidabras, R.Labuckas ir T.Gadeikis - Europos pirmenybių finale (papildyta)

2009-06-28 23:57
J.Šuklinui - sidabras, R.Labuckas ir T.Gadeikis - Europos pirmenybių finale (papildyta) / sventupis lt. nuotr. R.Labuckas ir T.Gadeikis vėl irkluos finale.

Vokietijoje vykstančiose Europos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse penktą vietą 500 m distancijos finale iškovojo kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis, o Jevgenijus Šuklinas 500 m vienviečių kanojų distancijoje iškovojo sidabro medalį.

J.Šuklino laikas 500 m distancijoje – 1 min. 50,466 sek. Pirmas finišavo baltarusis Dzianis Harazha. J.Šuklinas sidabrą pridėjo prie penktadienį iškovotos 200 m bronzos.

Penktadienį apgynę Europos čempionų titulus sprinto (200 m) rungtyje R. Labuckas ir T. Gadeikis sekmadienį įtikinamai laimėjo 500 m distancijos pirmąjį pusfinalio plaukimą - 1 minutė 42,213 sekundės.

Nepavyko į 500 m distancijos pagrindinį finalą patekti Lietuvos baidarininkams.

Rokas Malinauskas pusfinalyje distanciją įveikė per 1 minutę 40,568 sekundės ir liko penktas. Nuo trečiosios vietos jį skyrė 0,995 sekundės.

1,041 sekundės iki pagrindinio finalo pritrūko ir Alvydo Duonėlos bei Egidijaus Balčiūno duetui, kuris pirmajame pusfinalio plaukime sugaišo 1 minutę 30,558 sekundės ir taip pat finišavo penktas.

Abi baidarininkų įgulos varžėsi B finale (dėl 10-18 vietų).