Kariškai iškovojo pirmąjį medalį

Brazilijoje vykstančiose pasaulio kariškių sporto žaidynėse pirmąjį apdovanojimą Lietuvai iškovojo orientacininkas Simonas Krėpšta.

Antradienį S.Krėpšta aukso medalį pelnė vidutinėje trasoje. 4,3 km su 18 kontrolinių punktų trasą jis įveikė per 24 minutes ir 33 sekundžių.

Antras finišavo Austrijos atstovas Gernotas Kerschbaumeris, trečias - šveicaras Andreasas Kyburzas. Vilius Aleliūnas ir Donatas Stulgys trasą įveikė per 26 minutes ir 12 sekundžių bei pasidalijo dvyliktąją poziciją, o Darius Sadeckas liko 49-tas.

Moterų grupėje iš lietuvaičių geriausiai sekėsi Sandrai Paužaitei, kuri 2,9 km su 10 KP trasą įveikė per 26 min. 02 sek. ir užėmė penktąją vietą. Nugalėtoja tapo latvė Aija Skrastina, aplenkusi lenkę Darią Lajn bei estę Anniką Rihmą.

Indrė Valaitė finišavo devinta, o Ieva Sargautytė - 25-a. Komandinėje įskaitoje po pirmosios varžybų dienos Lietuvos moterys žengia trečios, o vyrai - ketvirti. Trečiadienį sportininkai varžysis ilgoje trasoje, o penktadienį - estafečių varžybose.

Šiame straipsnyje: Orientacinėsbėgimas