Kaune baigėsi SELL studentų žaidynės

2015-05-18 14:17
Evaldo Virkečio nuotr.

Finišavo Kaune vykusios 31-osios SELL studentų žaidynės, kuriose dalyvavo beveik 2000 sportininkų iš 11 šalių.

Vieni paskutiniųjų savo kovas baigė krepšininkai. Vyrų turnyre visas prizines vietas iškovojo Lietuvos krepšinio komandos: pirmąją vietą iškovojo VDU, antrąją - LSU, trečiąją - KTU. Dailiosios lyties atstovių krepšinio turnyre pirmąją vietą iškovojo LSU krepšininkės, trečiąją - VDU merginos.

Vyrų finale VDU ekipa, kurios sudėtyje buvo daug žinomų krepšininkų (Donatas Tarolis, Justas Tamulis, Rytis Juknevičius, Šarūnas Vasiliauskas ir kiti), finale 86:71 (26:21, 21:15, 20:20, 19:15) įveikė Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis - 8:9, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių VDU turėjo penkių taškų pranašumą - 26:21.

Antrajame kėlinyje, sužaidus vos dvi minutes, VDU susikrovė dviženklį pranašumą - 33:23. Likusį laiką VDU krepšininkai ir toiau kontroliavo rungtynių eigą - 47:36.

Trečiąjį kėlinį LSU krepšininkai pradėjo spurtu 12:3 ir, sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, skirtumas ištirpo iki vos dviejų taškų 50:48. Netrukus VDU krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir vėl atitolo - 67:56.

Ketvirtajame kėlinyje VDU krepšininkai žaidė drausmingai ir finalo rungtynėse šventė užtikrintą pergalę rezultatu - 86:71.

Kovoje dėl trečiosios vietos KTU rezultatu 69:59 nugalėjo ASU krepšininkus.

LEU iš ŠU komandos pasidalijo 5-8 vietas, LSMU ekipa - 13-16 vietas.

Iš viso vyrų krepšinio turnyre varžėsi 16 ekipų iš Rusijos, Latvijos, Estijos, Kinijos, Suomijos, Izraelio ir Lietuvos.

Rasos Kreivytės vadovaujama LSU merginų ekipa finale rezultatu 85:67 nugalėjo Xian TU atstoves iš Kinijos, o kovoje dėl trečiosios vietos VDU ekipa, treniruojama Liucijos Kalvaitienės, rezultatu 79:68 palaužė RSU ekipą iš Latvijos.

Rungtynėse dėl penktosios vietos KTU studentės rezultatu 44:39 įveikė VU krepšininkes.

Merginų krepšinio turnyre iš viso varžėsi 7 komandos iš Kinijos, Latvijos ir Lietuvos.

SELL žaidynėse trylikoje sporto šakų varžėsi atletai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Gruzijos, Rusijos, Kinijos, Japonijos, Izraelio, Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos.