Kaune vykusiose baidarių varžybose jėgas išbandė pusšimtis sportininkų

2013-10-02 09:34
DMN inf.

Pačiame miesto centre, sraunioje Nemuno upės rėvoje, klubo „Regesa" įrengtoje trasoje, vyko Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo pirmenybės. Šiemet varžybose dalyvavo daugiau kaip pusšimtis sportininkų iš aštuonių Lietuvos ir Latvijos klubų.

Sportininkai varžėsi trijose olimpinėse klasėse: vienviečių kanojų C-1, vienviečių kajakų vyrų K-1 ir moterų K-1m klasėse pagal amžiaus grupes U-12( iki 12 metų) ,U -15, U-18 ir suaugusių, bei komandineje 3K*1 rungtyje.

Vienviečių kanoju klasėje tradiciškai visas pirmas vietas iškovojo Latvijos sportininkai. Kajakų moterų klasėje jau daug metų Baltijos šalyse nepralenkiama Erika Baranauskaite laimėjo ir šias varžybas, o jaunoji kaunietė Kamilė Petrauskaitė užėmė trečią vietą. Kajakų vaikų iki 12 metų grupėje visas prizines vietas iškovojo kauniečiai (pirmas - Kipras Talačka, antras - Robertas Vaškevičius, o trečias - Grantas Taparauskas).

U-15 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi latviui Krišui Melnikoniui. Kajakų U-18 grupėje pirmą vietą laimėjo vilnietis Simantas Mažeikis. Lietuvos jaunių nugalėtojas kaunietis Paulius Popiera savo treniruočių trasoje tenkinosi antra vieta. Vienviečių kajakų K-1 klasėje absoliučioje įskaitoje nepralenkiamas buvo svečias iš Latvijos Kaspars Pakers.