Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker"

2011-02-17 11:14
Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker" Kauno "Žalgiris" po pratęsimo 85:84 palaužė "Fenerbahce Ulker"

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nusiteikę atsirevanšuoti Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandai.

Šiandien žalgiriečiai Kauno sporto halėje su „Fenerbahce Ulker“ žaidžia Eurolygos šešioliktuko H grupės antro rato rungtynes. Pirmo rato susitikimą Turkijoje 80:72 laimėjo Šarūno Jasikevičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujama ekipa.

1-asis kėlinys. Pirmąjį ginčo kamuolį laimi svečiai iš Turkijos. Rungtynes "Žalgiris" pradėjo tokia startine sudėtimi: M. Brownas, M. Pocius, M. Kalnietis, M. Kuzminskas, T. Watsonas.

Turkijos ekipos startiniame penkete - du lietuviai.

"Ulker" išsiveržia į priekį po taiklaus baudos metimo.

T. Plaistedas pelno pirmuosius kauniečių taškus 2:1. M. Pociaus du taškai. Tačiau "Ulker" krepšininkai neleidžia atitrūkti. T. Plaistedas - prie baudų metimų linijos, abu taiklū - 6:5. T. Klimavičiaus tritaškis ir M. Kalniečio dvitaškis leidžia "Žalgiriui" atitrūkti trimis taškais. Kėliniui įpusėjus aikštelėje pasirodė P. Jankūnas.

M. Pocius pučia turkų metimą, tačiau arbitrai nusprendė, kad kamuolys jau leidosi į krepšį - taškai užskaitomi. Likus mažiau nei keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos antrąją pražangą yra baudžiamas D. Lavrinovičius.

K. Pekeris stoja prie baudos metimų linijos. Taiklus tik pirmasis metimas - 11:11.

B. Marjanovičius meta baudas - abu metimai taiklūs. Aukštaūgis dar kartą stoja prie linijos - 1 taškas - 14:11. P. Jankūnas meta baudas - vienas taiklus.

2-asis kėlinys. Turkai pradeda metimu iš toli. T. Klimavičius atsako tuo pačiu - 18:14.

Turkijos ekipa lygina rezultatą. 18:18. Po dviejų "Žalgirio" klaidų turkai atitrunka, bet neilgam. 20:22. Š. Jasikevičius - du taškai. M. Pocius meta baudas - pirmasis netaiklus, antras pasiekia tikslą. M. Pocius šauna iš trijų taškų zonos - lygu.

Turkai klysta puolime. Tuo pačiu atsako ir žalgiriečiai. T. Plaistedas dėjimas iš viršaus.

T. Delininkaitis pelno du taškus. Dviem taškais atsako D. Lavrinovičius ir tuoj pat užsidirba trečią asmeninę pražangą. O. Onanas šauna iš toli ir pataiko, "Žalgiris" atsilieka. B. Marjanovičius pelno du taškus iš po krepšio, turkai atsako tuo pačiu.

Rezultatyviausi po dviejų kėlinių:

"Žalgiris": T. Plaisted 8, M. Pocius ir T. Klimavičius po 6, B. Marjanovičius 5;

"Ulker": O. Onan 7, T. Kinsey 6, E. Preldzic 5.

"Ulker" po dviejų kėlinių tiksliau atakuoja, tačiau pralaimi kovą dėl atšokusių kamuolių ("Žalgiris" 18, "Ulker" 14).

3-asis kėlinys. T. Watsonas apsigina nuo varžovų baudos aikštelėje ir tuoj pat pelno 2 taškus. . T Kinsey atsako tuo pačiu. Dar du O. Onano taškai - 32:35. M. Brown - du taškai ir pražanga. Baudos metimas taiklus. Rezultatas lygus.

K. Pekeris patiria traumą. Į aikštę grįžta D. Lavrinovičius. M. Pocius prarand kamuolį, tačiau turkai ir toliau sėkmingai prameta iš po krepšio. M. Kuzminskas - du taškai. "Žalgiris" priekyje. Iki kėlinio pabaigos lieka kiek daugiau nei keturios minutės.

Turkai lygina rezultatą. D. Collinsas meta baudas, abu metimai taiklūs - 41:39. T. Delininkaitis meta baudas - abu metimai taiklūs.

Šį kėlinį žalgiriečiai jau laimi 13:8. D. Collinsas vėl meta baudas, šįkart taiklus tik antrasis.

D. Lavrinovičius deda iš viršaus. Tai aštuntasis jo taškas. Turkai pelno dar du lengvus taškus. Lygu. 44:44.

4-ajame kėlinyje "Ulker" ekipa nuo žalgiriečių atitrūko prabėgus kiek daugiau nei dvi pirmosios kėlinio minutės. M. Brown beveik įpusėjus kėliniui pelno du taškus su pražanga. baudos metimas taip pat taiklus. 54:56.

Turkai šauna iš toli - taiklus metimas. T. Plaistedas meta iš po krepšio - taiklus metimas. 56:59. Žaisti lieka lygiai penkios minutės. P. Jankūno du taškai mažina skirtumą iki minimumo. Išsisuka D. Collinso tolimas metimas iš krepšio.

K. Pekeris prasižengia penktą kartą. Netaiklus P. Jankūno tolimas metimas. O. Onanas pelno tris taškus - 58:64.

D. Collinsas meta du baudos metimus. Abu metimai taiklūs.

T. Delininkaitis - trys taškai. M. Kalnietis stoja prie baudų metimų linijos. Abu metimai taiklūs - 65:66. P. Jankūnas stoja prie baudos metimų linijos. Pirmas metimas taiklus. Lygu. Antrasis taip pat taiklus. 67:66. Žaisti lieka mažiau nei minutė.

Turkai atsako dvitaškiu su pražanga. Bauda taikli. M. Kalnietis lygina rezultatą 69:69. Netaiklus P. Jankūno metimas su sirena, pratęsimas.

Pratęsimas. T. Delininkaitis pratęsimo pradžioje iš aikštelės pasitraukia šlūbčiodamas.

M. Pocius meta tritaškį su pražanga. Baudos metimas taiklus. O. Savasas įmeta du baudos metimus. Du turkų taškai iš baudos aikštelės. 75:78.

D. Collinsas lygina rezultatą likus pustrečios minutės iki pratęsimo pabaigos. M. Brownas netaiklus. Netaiklūs ir varžovai. T. Klimavičius šauna iš toli - trys taškai. 81:78. Žaisti lieka kiek daugiau nei minutė.

O. Onanas mažina skirtumą iki minimumo. M. Pocius meta baudas - 1 taškas. 82:80.

Likus 22 sekundėms kamuolys atitenka žalgiriečiams. Į aikštę grįžta T. Delininkaitis.

Prie baudų metimų linijos stoja T. Delininkaitis - 2 taškai. 84:80. Greiti turkų taškai ir dar greitesnė pražanga. M. Kalnietis pirmojo baudos metimo nepataiko. Antrasis taiklus.

Vėl greiti turkų taškai ir pražanga. 85:84. Prie baudų metimų linijos - T. Delininkaitis - 85:84.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Žalgiris": M. Pocius ir T. Delininkaitis po 13, T. Plaistedas 12, T. Klimavičius ir D. Collins po 9;

"Ulker": O. Onan 23, E. Preldzic 19, O. Savas 10.